Nytt år, nya löften, nya kurser, nya tentor och en helt ny hemsida!

Sena julklappar är också julklappar och BRINN’s var en ordentlig ansiktslyftning. BRINN’s webmaster tillsammans med styrelsen hoppas att den nya hemsidan ska uppfylla föreningens behov och göra medlemmarna nöjda och glada. Målet är att den nya sajten ska användas betydligt mer aktivt och vi kommer fortsättningsvis att ha en ordentlig rapportering av BRINN’s aktiviteter i bloggformat. Allt är inte helt nytt. Medlemssidorna ligger kvar skyddat och den viktiga informationen som fanns där ligger fortfarande kvar. Information om inloggning kommer att gå ut till föreningens medlemmar via mail.

Att vi syns utåt är viktigt – syns man inte finns man inte! Hur man syns är också viktigt och har ni synpunkter, tips och idéer är det som vanligt bara att lägga ett mail till webmaster@brinn.se.